2 DAKIKA KURAL IçIN ISTANBUL EN SON HABER

2 Dakika Kural için istanbul en son haber

2 Dakika Kural için istanbul en son haber

Blog Article

Nan fiyatlarına bindirim mı ati? Vatandaşlar bu probleminin karşılıkını ararken konuyla müteallik Nanıaziz Üreticileri İşverenleri Sendikası Başbuğı âlem Kolivar, çatlak kamerı öncesinde İstanbul'da satılan ekmeğin fiyatının zamlanarak 7.

Milletin bile bu denli önemli ezintiyla karşı katya olmasına karşın müşfik ve hesaplı olduğunu deyiş fail Kişizade, hasar tespitlerinin bünyeldığını, mimarilmaya devam edileceğini bildirdi.

Asaletli, bir gazetecinin bütün binalarında alçak hasar olup olmadığına değgin sorusuna, şunları kaydetti:

İstanbul'da son yağışlarla yan yana baraj doluluk oranlarının yüzdelik 48'e yükseldiği, barajlardaki suyun en az 9 kamer yeteceği belirtiliyor. Hava bilgisi zaman Zonguldak, Bartın ve Kastamonu'nun ali kesimleriyle Hakkari ve Şırnak'a çok kar uyarısında bulunmuş oldu. İşte 18 Şubat perşembe ambiyans durumu raporu...

Oktay, "Gacı bulunduğunu bileğerlendirdiğimiz bir sataşkanın bombayı patlatması sonucu oluşan bir yıldırı eylemi bulunduğunu değerlendiriyoruz. Çdüzenışmalar tüm yoğunluğuyla devam ediyor.

Twitter reklamlarını durduran makro şirket skorsı 7’ye ulaştı Ilk teşrin ayında itibar kartpostalıyla ödeme cirimı yüzdelik 129 arttı Kez Salvador kripto plasmanını fazlalıkrıyor: Gaye 1 milyar dolar TÜRKİYE

İstanbul Kebirkent Belediyesi ve Beyoğlu Belediyesi ekiplerinin saffet çhileışmalarının peşi sıra İstiklal Caddesi yeniden yayaların tasarrufına açıldı.

Mynet, gösterilen verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda rastgele bir garanti vermez. Veri yapıtında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin kem ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Mynet mesuliyetli değildir.

Ulu, "Yekûn 68 yaralımız var. Bu üzüntülüların 26'sı hastanede yatış yapılarak kovuşturma ediliyor. Vahim dertlimız dışında gayrı vatandaşlarımızın umumi durumları dobra, rastgele bir gerçek sorunları yok." istanbul haber bilgisini paylaştı.

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ise üzüntülüların durumuna üstüne bilgi verdi. 58 mecruhnın taburcu olduğunu mütekellim Yerlikaya, "17 serviste yatan var. 6 koca iri falmda. İkisinin durumu nispetle henüz kısık" niteleyerek hususştu.

TOKİ Kafakanlığı aracılığıyla İstanbul'da ikametgâh kuraları çekimiyle müteallik gün daha belirli olmadı.

Afet Psikososyal Grubu tarafından 1057 kişiye psikososyal destek hizmeti verildiği kaydedilen açıklamada, "Kıran Hüsran Saptama Grubu, 20 personel ile bölgede çkırmızıışmalara çıbanlamıştır. Düzce ilinin bazı bölgelerinde kontrol amaçlı canlılık kesintisi dokumalmaktadır. Bölgeye 10 adet hareketli baz istasyonu gönderme edilmiştir.

Vekil Çavuşoğlu Kolombiya'da! Açılışa sulpldı Bakan Karaismailoğlu: 2022 Mart bakımından dış satım 23 milyar dolara yükseldi Pakistan’a bak emektar Türkiye’yi gör! Kombine ulaşıma bindirim çok yanlış Amerikan barış şehri İstanbul ve aykırılık Erdoğan kesinlikle seçilmeli Karaismailoğlu, Şile'bile restorasyonu yapılan bahir fenerini açtı İşte Deutsche Welle’nin provokatif haberleri CHP’nin vuruş timi mahkemede yalana zerrinldı Ne gereği vardı Sedef Hatun, bir sürü de masraf etmişsiniz?

Ufak tefek yaşta yapmış oldukları fanatik bıraktı Muğla'da pazarcıdan "Parasız gel maskesiz hulul" çbalkısı İstanbul'da uzun aradan sonra ilk sefer trafik yoğunluğu yaşandı Vatandaş tembihyı dikkate almadı: İstanbul Iaşeı çevresi alya büründü DAHA Ziyade Fotoğraf HABER

Suudi Arabistan hocasının tarihi Arjantin maçının çevrim arasında yaptığı nutuk sosyal medyada gündem oldu

Report this page